ثبت نام در کنگره
توجه: با توجه به استقبال از برنامه و محدود بودن ظرفیت، خواهشمند است هرچه سریع تر نسبت به نهایی سازی ثبت نام خود اقدام نمایید.

شرکت کننده محترم، با سلام و احترام

ضمن تشکر از علاقه‌مندی شما برای شرکت در سومین کنگره پزشکی اجتماعی در یکی از سه محور مدیریت و سیاست‌گذاری، پیشگیری بالینی و مداخلات جامعه‌محور در خصوص پیشگیری و کنترل بیماری‌های غیر واگیر در دوران پسا کرونا، خواهشمند است پیش از اقدام به ثبت‌نام، به موارد زیر توجه فرمایید.

  • چنانچه مایل به دریافت امتیاز بازآموزی هستید؛ لطفاً هر چه سریع‌تر و پیش از تکمیل ظرفیت در [سامانه آموزش مداوم] در یکی از کدهای برنامه (۱۹۳۵۰۰، ۱۹۳۵۰۲، ۱۹۳۵۰۴) ثبت‌نام بفرمایید.
  • هزینه شرکت در کنگره در سامانه آموزش مداوم پرداخت خواهد شد اما هزینه ناهار در همین سایت باید پرداخت شود.
  • با توجه به محدودیت‌های موجود، امکان فروش ناهار در روزهای کنگره به‌صورت حضوری و بدون پیش ثبت‌نام وجود نخواهد داشت، لذا حتماً در صورت تمایل به‌صرف ناهار، نسبت به رزرو آن در همین سامانه اقدام بفرمایید.
  • جهت شرکت در کنگره به‌صورت دانشجویی و یا بدون کسب امتیاز بازآموزی، صرفاً رزرو ناهار در صورت تمایل به‌صرف ناهار در همین سامانه باید انجام شود.
  • هزینه هر وعده ناهار در صورت ثبت‌نام تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ هر وعده ۳۰۰,۰۰۰ تومان و از ۱۵ الی پایان خرداد ۱۴۰۲ هر وعده ۴۰۰,۰۰۰ تومان خواهد بود و پس‌ازآن امکان رزرو وجود نخواهد داشت.

به منظور رفاه حال شرکت کنندگان عزیز کنگره؛ هزینه ناهار بدون تغییر و به مبلغ هر وعده ۳۰۰,۰۰۰ تومان باقی مانده است. لطفا در اسرع وقت نسبت به رزرو ناهار اقدام فرمائید.